Як зважити борошно без ваг

Кожна господиня стикалася з ситуацією, коли приготований пиріг не такий смачний, як був минулого разу. Або в минулий раз він був набагато пишніше. Вся справа може бути в тому, що господиня не витримала необхідні пропорції. А що робити, якщо на кухні не виявилося ваг? Як без ваг зважити борошно ? Вихід є!

Для зважування  борошно без ваг знадобиться:


2 каструлі;
вода;
тазок;
мірний стакан;
борошно для зважування;

За допомогою двох каструль бажано однакового об’єму можна дізнатися вагу борошна. Для цього тазок заповнюємо водою. В одну з каструль кладемо предмет, вага якого відома. Наприклад, нам треба виміряти 500 грам борошна. Для цього беремо предмет, який важить 500 грам, кладемо його в каструлю і опускаємо каструлю в тазок з водою. Необхідно запам’ятати рівень, до якого піднялася вода в тазок після опускання в нього каструлі. Після цього витягали каструлю з тазка, опускаємо у воду другу каструлю і засипаємо поступово в неї борошно, поки рівень води не досягне рівня попередньої каструлі. Коли рівні співпадуть – ви відміряли 500 грам борошна.

Ще один спосіб зважити борошно – за допомогою мірного 250-грамової склянки. У такій склянку вміщається рівно 250 грам води, а от борошна вміщається 160 грам. За допомогою мірного стакана можна відміряти необхідно вам кількість борошна .