Відеорецепт як нарізати овочі спіраллю

Відомо, що оригінальна подача страв підвищує апетит і покращує настрій. Одним із способів оформлення кулінарних шедеврів є використання декоративних елементів з продуктів, які завжди під рукою. З наступного відеорецепту Ви дізнаєтеся, як нарізати овочі гарно, легко і швидко. На Ваших очах всього за одну хвилину огірки і редиску перетворюються на оригінальні прикраси для салатів, гарнірів та інших страв.

Завдяки невеликій спіральній овочерізці звичні продукти знайдуть новий вигляд, а Ви перестанете хвилюватися про те, як гарно порізати овочі. Досить кількох нескладних рухів – і у Вас готове незвичайна прикраса, яке робить будь-яку їжу апетитною і оригінальною. Завдяки відеоуроку, Ви дізнаєтеся, як красиво різати овочі, і зможете радувати і дивувати свою сім’ю справжніми кулінарними витворами мистецтва. Крім того, оригінально прикрашені страви ідеально підходять для будь-якого святкового столу. Подивившись наше відео, красиво нарізати овочі зможе навіть початківець.

Віде як нарізати овочі спіраллю

 

Наприклад, з помідора, можна зробити тюльпан. Для цього візьміть щільний, подовженої форми помідор, який розріжте на шість частин, при цьому, не дорізаючи до підстави, на п’ять міліметрів. Отримані «пелюстки» обережно відокремлюємо від м’якоті і надаємо потрібну форму. У середину такого «тюльпана» можна покласти шлюпку від жовтого помідора черрі.

З редису, свіжих помідорів і огірків, моркви, буряка, фруктів, баштанних культур можна вирізати зірочки. Для цього по центру овоча робимо глибокі трикутні надрізи, що не дорізаючи дощенту на пів сантиметра. Після цього розрізаємо на дві половини і отримуємо дві зірки – верхню і нижню.

Надати форму спіралевиднї квітки найлегше буде, використовуючи відварні, мариновані або солоні овочі. Оскільки, створюючи цю форму на свіжих овочах, виникне безліч труднощів, пов’язаних їх ламкістю. Почнемо зі зрізання довгої спіралі з усього овоча, під кутом 45°. Після, розкручуємо спіраль у зворотний бік, створюючи форму квітки.