Сервіровка новорічного столу

Новий рік – одне з найважливіших свят у році. Саме тому дуже хочеться, щоб в цей день все було яскравим і створювало потрібну атмосферу. Дуже важливу роль в організації новорічного торжества грає декор будинку, підбір одягу або маскарадних костюмів, розважальна програма і, звичайно ж, зовнішній вигляд святкового столу.


Застілля в честь Нового року триватимуть, як правило, досить довго, адже більшу частину свого часу люди проводять саме за столом.

Сервіровка новорічного столу

З цієї причини декорування столу – одна з найважливіших задач під час організації Нового року.

Прикрашаючи стіл до свята можна використовувати різні стильові напрями, однак найкраще відштовхуватися саме від новорічної тематики.

Прикрашаючи стіл до свята

Так як Новий рік зустрічають в темний час доби, то більш ніж доречним буде наявність на столі свічок. Свічки краще використовувати стійкі і не високі, вони більш безпечні, не варто ставити на стіл занадто багато свічок, так вони можуть заважати гостям, можна обійтися одним чи декількома красивими свічниками. Дуже стильно в цьому сезоні будуть виглядати плаваючі свічки. Свічки можна красиво задекорувати, особливо ефектно вони виглядають в комбінації з ялиновими гілками.

Свічки можна красиво задекорувати

Важлива деталь новорічного столу – це скатертина. Вона повинна бути святковою, щоб відповідати урочистій атмосфері. Якщо декор стола припускає класичний стиль, то краще обійтися вишуканою білою скатертиною з якісної тканини.

скатертину для Нового року

Також скатертину для Нового року може бути зеленою або червоною, так як ці кольори вважаються традиційними для періоду зимових свят. Дуже ефектно буде виглядати скатертину з візерунками, малюнками або вишивкою. Якщо ж взяти до уваги те, що покровителем наступного 2015 року буде Коза, доречною буде скатертину темно-синього чи темно-зеленого кольору.

Чудова палітра кольорів, використаних для декорування новорічного столу, створить особливий святковий настрій в Новорічну ніч.

Наприклад, стіл в барвистих смарагдових тонах. У центрі столу в скляній прозорій вазі салатно-блакитні кульки та декоративні пір’я павича, які символізують ріст, авторитет і руху вперед.

створити свою кольорову ошатну композицію

Якщо немає можливості підібрати відповідні кольори в магазині, можна самому зробити святковий комплект. Кулі пофарбувати акриловою фарбою у відповідні кольори і покрити декількома шарами глянцевого лаку. Для скатертини знадобиться біла тканина, яку можна пофарбувати в бірюзовий колір фарбою для холодного чи гарячого батику. Звичайно, можна пофантазувати і створити свою кольорову ошатну композицію, щоб приємно здивувати і порадувати близьких і гостей.

Стіл декорований в фарбах, які існують в природі – колір землі і рослин.

колір землі і рослин

Золото і срібло на білому тлі. На білосніжну скатертину уздовж стола посередині постелити смужку блискучою сріблястою тканини або блискучого паперу для подарункової упаковки. Зверху по всій довжині столу покласти пишну золоту та срібну гірлянди.

По центру стола поставити кілька великих прозорих ваз, куди покласти кулі кольору золота, поставити такі ж свічники і підставочні тарілки. Для створення золотих приладів потрібно використовувати золотий і срібний акрил.

Новорічні кулі, маленькі стакани для підсвічників пофарбувати золотим і срібним акрилом. Якщо нема золотих тарілок, купите прозорі з пластику або скла і фарбуванні їх золотим акрилом із зворотного боку. Кільця для серветок можна зробити з трубки, на яку намотані паперові рушники. Трубку порізати на кільця і пофарбувати срібним акрилом.

Золотий і фіолетовий на білому тлі

Золотий і фіолетовий на білому тлі. На білій скатертині розташована смуга пакувального блискучою фіолетового паперу. В білих тарілках фіолетові та золоті кулі. Стіл прикрашають золоті свічники, кільця для серветок і великі підставочні тарілки.

На бузковій скатертині розмістити срібні стрічки

На бузковій скатертині розмістити срібні стрічки. В центрі – срібний свічник і з обох сторін бузкові і срібні кулі. Так само кольору срібла підставочні тарілки і кільця для свічників.

до столу підбираються серветки

Виходячи із стилю і кольору скатертини, до столу підбираються серветки. Якщо сама скатертина дуже яскрава або строката, то серветки повинні бути пастельних тонів, а ось на однотонній, спокійного кольору скатертині, добре виглядатимуть більш веселі, різнокольорові варіанти.

Сервірують стіл у новорічну ніч

Сервірують стіл у новорічну ніч, як правило, найкрасивішим і вишуканим посудом, наприклад порцеляною з цікавим розписом. Дуже вишукано виглядатиме срібні столові предмети.

наявність китайської тематики

Також цього року вітається наявність китайської тематики в організації святкового застілля. Не будуть зайвими фігурки самої Кози та інші тематичні прикраси, розкладені на столі. Для пляшок з шампанським можна пошити спеціальні мішечки, красиво прикрасити їх за допомогою страз, намистин, аплікації.

Пропоную Вашій увазі ще кілька ідей з декорування новорічного столу:

Декорування новорічного столу

Сервірування новорічного столу

Декорування столу для новорічної ночі покликане, в першу чергу, створити святковий настрій. Наступаючий рік Дракона тільки сприяє цьому.