Рулетики з сиром і часником – смачна святкова закуска, рецепт з фото

Рулетики з сиром і часником

Як приготувати шинку, фаршировану сиром, часником і майонезом, настільки просту і смачну закуску, що без неї, мабуть, не обходиться жоден святковий стіл. Все що потрібно для приготування фаршированих рулетиків з шинки – це дуже тонко нарізана шинка і заздалегідь приготована холодна закуска з сиру, часнику і майонезу.


Відразу звернемо вашу увагу, що якщо у вас вдома немає спеціальної машинки для нарізки, то шинку потрібно тонко нарізати відразу при покупці в супермаркеті. Сьогодні всі супермаркети роблять такі послуги покупцям без додаткової оплати.

шинку потрібно тонко нарізати

Щоб приготувати холодну закуску з сиру, часнику, яєць і майонезу потрібно мати зазначені продукти і просто дотримуватися технології приготування зазначеної в рецепті. Зауважимо, що в залежності від бажання варені яйця можна і не додавати.

Щоб приготувати холодну закуску з сиру

Коли холодна закуска приготовлена, а шинка тонко нарізана можна крутити фаршировані рулетики.

На шматок шинки кладемо потрібну кількість начинки і закручуємо рулетик. Якщо шинка нарізана досить тонко, то фарширований рулетик НЕ БУДЕ розкручуватися і вам не буде потрібно скріплювати його спеціальною шпажкою або зубочисткою.

кладемо потрібну кількість начинки і закручуємо рулетик

Фарширована шинка – рулетики з сиром і шинкою готові. Красиво викладаємо цю смачну святкову холодну закуску на блюдо і до подачі на святковий стіл відставляємо в холодильник.

Фарширована шинка

Як оформити, прикрасити і подати на святковий стіл рулетики з сиром і часником дивіться на фото:

прикрасити і подати на святковий стіл рулетики з сиром і часником

подати на святковий стіл рулетики з сиром

на святковий стіл рулетики з сиром і часником

Веселих і вдалих всім свят!