Поради для приготування грибів

Поради для приготування грибів

У цій статті ми поділимося порадами для приготування страв з грибів. Головне і, мабуть, саме банальне правило – якщо ви не впевнені в їстівності грибів, вживати в їжу їх краще не варто. Адже отруїться грибами дуже просто. Імовірність неприємних наслідків зростає, у рази якщо гриби консервовані. З вареними або смаженими варіантами трапези вечерю куди безпечніше. Але у консервів є й переваги – з ними приготувати щось смачне набагато швидше і простіше.


Приготування грибів

Приготування грибів має свої особливості. Основне – це обробка. Цим не можна нехтувати. Перед приготуванням гриби необхідно ретельно промити і очистити. Великі види зазвичай нарізають. Для того щоб вони не почорніли, у воду можна додати трохи оцту. Після цих процедур гриби потрібно знову двічі промити холодною водою, залити на пару секунд окропом, відкинути на друшляк і дати трохи просушитися. І тільки після цих маніпуляцій можна починати термічну обробку.

Грибні страви зазвичай готують на помірному вогні, для того щоб їжа не втратила свого унікального аромату. Рекомендований час приготування грибів від 30 хвилин до 1 години.

Смак грибів

Смак грибів прекрасно гармонує з яблуками, часником, цибулею, кропом та кінзою. А от з чорним перцем потрібно бути обережніше. Також аромат подібних блюд може зіпсувати гвоздика і мускат.

Страви з грибів найкраще готувати в тій кількості, якій ви в змозі з’їсти за 1 прийом їжі. Грибні страви швидко псуються, а це означає, щоб уникнути отруєнь, їх краще не залишати на другий день.

У багатьох рецептах як інгредієнт часто зустрічаються сушені гриби. Якщо ви вирішили самостійно засушити гриби, то перед початком процесу їх краще не мити. Від бруду їх можна очистити чистою сухою тканиною. Сушені гриби необхідно зберігати в закритому контейнері при температурі 10-12 градусів тепла. Перед приготуванням, їх зазвичай відмочують в гарячій воді більше 4 годин.