Як скласти обідню серветку віялом

Кулінарія — це гастрономічне мистецтво. Але хіба не мистецтво — красива подача блюд або оригінальна сервіровка столу, включаючи незвичайне складання серветок на тарілки? Цей навик придбати дуже просто, і наше відео та фото допоможе Вам освоїти це мистецтво весело і цікаво! Для оформлення полотняною серветки таким красивим віялом нам потрібно спеціальне сервірувальне кільце.

Але якщо у Вас немає спеціальних кілець для серветок, не поспішайте їх купувати! Ви можете замінити їх атласними стрічками або пакувальними декоративними стрічками з фольги. Також ми будемо мати потребу в допоміжному шнурку, який допоможе нам зафіксувати складання тканини в декор, а потім легко зніматися. З шнурка ми робимо петлю.

Як скласти обідню серветку віялом

Отже, все дуже цікаво!

Покрокове складання серветок для сервірування столу

  1. Звільняємо достатньо місця на стільниці. Викладаємо серветку, розгладжуємо її рукою і складаємо виворотом усередину спочатку вдвічі, потім вчетверо, з невеликим зсувом кожного шару тканини. Це важливий момент для отримання кінцевого результату!Покрокове складання серветок для сервірування столу
  2. Складаємо трикутник таким чином, щоб зміщені куточки виявилися закритими.Складаємо трикутник
  3. Тепер формуємо верхню частину трикутника віялом, в 5 сходинок. Затискаємо отримані складки пальцями, перевертаємо конструкцію, зберігаючи складки, і робимо те ж саме з іншого боку трикутника. Отримуємо складену вдесятеро серветочку — наше двостороннє віяло. Фіксуємо результат підготовленим шнурком.формуємо верхню частину трикутника віяломЗатискаємо отримані складки пальцяминаше двостороннє віяло
  4. Акуратно, намагаючись не пошкодити наш віяло, втягуючи його в кільце або зав’язуємо стрічкою (атласною або декоративною), але не надто туго, інакше тканина зімнеться, а в розправленому вигляді псуватиме все враження! Розправляємо складочки і прикрашаємо салфеточку будь-яким доступним декором.

не пошкодити наш віяло

прикрашаємо салфеточку

Дорогі друзі! Підвищити якість нашого життя, прикрасити будні ми може найпростішими речами: красивою сервіровкою столу, прикрасою повсякденних страв, посмішками і радістю від сімейних посиденьок. Сподіваємося, що наше відео про нескладній навичці складання серветок з’явиться для вас першим стимулом для поліпшення сімейного побуту.