Як оформити новорічний стіл за 2 години

Ситуації в житті , навіть у святкові дні , можуть траплятися самі різні. Іноді часу на підготовку святкового столу просто немає , або ж в останній момент виявляється , що відзначення свята переноситься до Вас додому. Як швидко і красиво оформити святковий стіл у таких випадках — кілька простих рецептів допоможуть зробити ефектний стіл всього за 2 години! Створити новорічний настрій , в першу чергу , допомагає ялинка , ну а для столу підійдуть ялинові гілки. Поставте їх у вазочки , повісьте іграшки — 5 хвилин і половина справи вже зроблена.


Ще один вдалий хід — прикрасити стіл свічками , а якщо поєднати його з першим , то вийде саме що ні на є новорічну прикрасу . Скріпіть гілку так , щоб вийшов вінок (потрібно зв’язати кінці за допомогою ниток) , прикріпіть до нього свічки і прикрасьте зернами граната або іншими підручними продуктами.

прикрасити стіл свічками

Величезну роль в оформленні святкового столу грають серветки. Якщо підходящих серветок з новорічним малюнком у будинку немає , то можна взяти і великі однотонні , якщо не знайдеться і таких серветок , а є тільки самі звичайні , то питання можна вирішити інакше . Виклавши на стіл звичайні світлі серветки , або застеливши його простій однотонною скатертиною , можна оживити його , розкидавши конфетті або дощик , які зазвичай знайдуться в будь-якому будинку в передноворічну пору.

оформленні святкового столу

Інший варіант — просто знайти наявні в будинку вази і наповнити їх ялинковими кулями.

Все, що зазвичай використовується для прикраси новорічної ялинки , допоможе прикрасити за хвилини і новорічний стіл, якщо підійти до процесу творчо. Проявляйте фантазію , експериментуйте , тоді новорічний настрій обов’язково буде в Вашому домі , навіть якщо заздалегідь до зустрічі Нового року у себе вдома Ви не готувалися.

прикрасити за хвилини і новорічний стіл