Імбирний напій «lomi — lomi» (напій кохання)

Імбирний напій «lomi - lomi»

Цей напій можна без перебільшення назвати чудовим і розповідати про нього дуже довго. Справа не тільки у його чудовому смаку, просто всі його складові володіють якимись корисними властивостями. Мед і лимон (або лайм) в поданні особливо не потребують, всім відомі їхні антизастудних якостей і достаток потрібних людині вітамінів і мікроелементів. А імбир дуже вдало збагачує медово-лимонний смак своєю гострою ноткою і збільшує корисність напою в цілому.

Вживати імбирний чай можна як у гарячому, так і в прохолодному вигляді. І в тому і в іншому випадку він буде приємний на смак. До речі, слово «чай» використано не випадково, адже просту воду цілком можна замінити чаєм і це посилить підбадьорливі властивості напою.

Час приготування: 30 хв
Порцій: 4
Калорійність: 95 кКал на порцію

Інгредієнт для приготування імбирного напою «lomi — lomi»

  • Імбир свіжий 7 см
  • Лайми 2 шт.
  • Мед 100 г

Фото рецепт приготування імбирного напою «lomi — lomi»

  1. Закип’ятити літр води, додати туди очищений і нарізаний поперек волокон імбир. Прибрати каструлю з вогню і дати настоятися 10-20 хвилин.Фото рецепт приготування імбирного напою
  2. Лайми вичавити в імбирний відвар і покласти їх туди разом з цедрою.Лайми вичавити
  3. Додати мед, добре розмішати і процідити готовий напій. Варто мати на увазі, що відразу після приготування напій буде каламутним від лимона і меду, а якщо дати йому відстоятися — він стане прозорим.