Ідеї приготування сирно-м’ясних тарілок

Ідеї приготування сирно-м'ясних тарілок

Поряд з Олів’є, одні з найпоширеніших закусок на новорічних столах — сирно-м’ясні тарілки. Як у випадку зі всілякими салатами, до оформлення таких тарілок можна підійти нестандартно і тим самим чудово прикрасити новорічний стіл. Давайте подивимося, як можна оформити сирну і м’ясну нарізку.


Найбільш простий варіант — взяти кілька сортів ковбасно — м’ясних виробів і сиру, нарізати і акуратно викласти на плоске блюдо. Навіть у такому вигляді, просто прикрашена зеленню, тарілка виглядатиме акуратно і красиво. Однак підійти до оформлення нарізки можна і з фантазією — тоді вона стане ще більш яскравою прикрасою столу.

кілька сортів ковбасно - м'ясних виробів і сиру

Один з простих, що не вимагають особливої майстерності, варіантів — викласти ковбаси чи сир на блюдо у вигляді квітки. Пелюстками цієї квітки будуть шматочки ковбаси і м’яса, з ковбаси також робиться квітка, навколо якого викладається зелень.

викласти ковбаси чи сир на блюдо у вигляді квітки

Ковбасна квітка може бути простою, як на фото вище, або ж трохи більш складною у приготуванні, але більш ефектним.

Щоб зробити таку троянду потрібно взяти варену ковбасу, нарізати тоненькими кружальцями, кілька кружків згорнути і щільно притиснути один до одного, зв’язати пір’ям зеленої цибулі, другим шаром викласти гуртки більш вільно і відігнути їх убік, знову ж скріпити зеленою цибулею, а третій шар пелюсток розмістити ще більш вільно і низько.

Надати ефектність сирно-м’ясним тарілкам можна і за допомогою додаткових інгредієнтів. Наприклад, використовувати можна, крім звичної зелені, такі фрукти як ківі, полуницю, а також помідори чері.

Надати ефектність сирно-м'ясним тарілкам

Інший варіант — зробити квіти з овочів. Троянду з буряка, пелюстки з помідор і редиски, квіточки з огірків. Варіант також досить простий і не вимагає спеціальних кулінарних навичок.

зробити квіти з овочів

Якщо підійти творчо до нарізки сиру, тарілку з нарізкою можна оформити таким стильним чином. Кали легко зробити з сиру для тостів і шматочків маслин.

підійти творчо до нарізки сиру

Нарізку можна оформити і живими квітами — чому б ні?! Виглядати така композиція буде як справжній шедевр, вишукано і дуже красиво.

Нарізку можна оформити і живими квітами

Помічником в оформленні нарізки також може стати ананас: його потрібно поставити поряд з нарізкою і нанизати на нього закуску на зубочистках. Дуже незвично!

Помічником в оформленні нарізки також може стати ананас

Якщо поєднати ідею калів, квітів з овочів і прикраси тарілок зеленню можна зробити цілий закусочний букет.

поєднати ідею калів

Також нарізку можна викласти на тарілку не звичним чином в горизонтальній площині, а гіркою: для цього нарізку потрібно згорнути у вигляді рулетиків.

викласти на тарілку

Ще один варіант суміщення закусок і нарізки — викласти ковбаси та м’ясо по колу, в центр блюда укласти щось, у що можна буде увіткнути шпажки (наприклад, половинку яблука), а на шпажки нанизати помідори чері, оливки і корнішони.

суміщення закусок і нарізки

При бажанні і наявності часу з сирної та м’ясної нарізки можна створити цілу композицію, яка поєднає в собі і зелень, і квіти з сиру та ковбас, і мариновані овочі. Прикрасивши стіл такий закускою, Ви неодмінно почуєте захоплені похвали від присутніх за столом!

з сирної та м'ясної нарізки можна створити цілу композицію