Ідеї оформлення та подання салату Оселедець під шубою

Ідеї оформлення та подання салату «Оселедець під шубою»
Традиційні новорічні салати, які ставили на святковий стіл наші бабусі, мами, а тепер ставимо і ми — це ті нотки, без яких не обійдеться жодна справжня новорічна симфонія. Однак і повторюватися при цьому не хочеться — на допомогу в такій ситуації приходять креативні ідеї оформлення та подачі традиційних новорічних страв. Сьогодні ми поговоримо про салаті «Оселедець під шубою».


Подача і оформлення цього гаряче улюбленого всіма салату може бути найрізноманітнішою — до чого дійде фантазія. Однак, якщо при цьому Ви хочете зберегти традиційний смак, не забувайте використовувати всі інгредієнти салату: в класичній версії використовуються терта варена морква, картопля, буряк, слабосолоний оселедець, майонез, ріпчасту цибулю і яйце.

Подача і оформлення

Простий і дуже ефектний варіант — зробити класичний салат, виклавши в правильній послідовності всі інгредієнти, і оформити його зеленню, лимоном і квітами з буряка, моркви та цибулі.

Не менш простий спосіб оформлення — також зібрати салат в класичній послідовності і прикрасити зверху у вигляді «веселки», виклавши тонкими смужками тертий на дрібній тертці жовток, білок, морква, буряк і рубану зелень.

зібрати салат в класичній послідовності

Також салат можна викласти у вигляді різних новорічних символів — ялиночки, діда морозу або, наприклад, його чобітка — чому б і ні?

у вигляді різних новорічних символів

чобітка

І дітям, і дорослим сподобається оформлення оселедця під шубою у вигляді різних тварин. Наприклад, цей салат можна оформити буряком, зеленню та морквою у вигляді рибки.

у вигляді рибки

Дуже виграшний і цікавий варіант — оформлення салату у вигляді торта. Для цього достатньо збирати салат, укладаючи інгредієнти шарами в зворотному порядку в форму для випічки кексу, потім цю форму потрібно прибрати в холодильник на пару годин і перевернути салат на плоске блюдо.

салату у вигляді торта

Ще більш ефектною оселедець під шубою у вигляді торта буде зі свічкою або іншим прикрасою в центрі.

у вигляді торта буде зі свічкою

Якщо Ви віддаєте перевагу класиці, але хочете оригінально подати оселедець під шубою — вибирайте варіант так званої ресторанної подачі: салат можна зробити порційно, виклавши шари в круглі формочки, а потім перевернувши на плоскі тарілки.

подати оселедець під шубою

Ну а для шанувальників всього незвичайного також знайдеться чимало варіантів. Оселедець під шубою можна подати порційно в келихах у вигляді салату-коктейлю.

Оселедець під шубою можна подати

Або ж зробити з салату закусочний рулет: всі інгредієнти викладаються у зворотному порядку на харчову плівку, потім пласт салату акуратно згортається в рулет.

акуратно згортається в рулет

Ще більш незвичайний варіант — подати салат в тарталетках. Вишукано і оригінально.

подати салат в тарталетках

Не бійтеся фантазувати і експериментувати, дивуйте самих себе і гостей своїми талантами, нехай Ваша оселедець під шубою буде найфантастичнішим! Про те, як оформити інші традиційні новорічні страви, наприклад, салат «Олів’є» читайте на нашому сайті.